تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از مدیریت محتوای خود چه انتظاری دارید
سلام عزیزان
انجمن راهنمای وردپرس در حال نوشتن سیستم اختصاصی می باشد که از عزیزان و کاربران انجمن خواهشمندیم هر انتظاری که از یک سیستم موفق دارند را بیان کنند تا بتواند در امر این سیستم ما را یاری کند .
سیستم بعد از کامل شدن در انجمن برای دانلود گذاشته خواهد شد و در صورت رضایت پشتیبانی از آن صورت خواهد گرفت
سوالات مد نظر ما
1- سیستم چه حجمی داشته باشد (آیا حجم و اندازه آن می تواند در انتخاب شما موثر باشد)
2- سیستم چه افزونه هایی داشته باشد؟
3- سیستم مد نظر شما چگونه است؟
حال ما از شما کاربران خواهشمندیم که اگر نظری برای بهبودی این سیستم دارید ارایه دهید تا انشالله نوشته و به زودی برای استفاده عزیزان قرار داده شود.

با تشکر
پارسایی
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
جناب پارسایی ممنون از زحمتتون
اما کاش میگفتید این سی ام اس برای چه منظوری هست مثلا وبلاگ نویسی اهنگ هاستینگ کارت شارژو....
تا ما هم بهتون در مورد انتظارات و ماژول ها پیشنهاد میدادیم
ممنون
پاسخ
والله دلمون می خواد به عنوان سی ام اسی انتخاب بشه که بتونیم اگر خدا خواست به جای وردپرس استفاده کنیم (البته می دونم راه فوق العاده درازی داریم )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
والا به نظ من اگه بخواید به عنوان سی ام اس باشه و بجای وردپرس شاید بتونم بگم 95% موفقیتی از لحاظ انتخاب کاربرا حاصل نمیشه چون دلیل اینکه واقعا الان چندین ساله وردپرس داره فعالیت میکنه در جای جای دنیا برنامه نویسان خیلی خیلی خبره دارن روش کار میکنن باز هم مشکلاتی داره ؟
به نظر من یه سیستم انتخاب کنید که کلا بانو اوری باشه
البته نظر شخصی منه شاید اشتباه فکر میکنم
پاسخ
شما هم حق دارید ولی دیگه نیاز هست خودمون حرکتی داشته باشیم

پاسخ
سلام
کار بسیار ارزشمندی رو شروع کردین جناب اقای پارسایی عزیز
سوادم در حد و اندازه ای نیست که بخوام تخصصی حرف بزنم مثل دوستان
به عنوان یه کاربر عادی که داره از این مدیریت محتواها استفاده میکنه و یه بارم ضربه خورده چند تا خواهش کوچولو دارم
یکی اینکه انتقال بهش راحت باشه و همین طور با حفظ لینکای قبلی مدیریت محتوای مبدا
سئو سئو و بازم سئو!
من که انصافا از سئوی ورد پرس راضیم و خوب ایندکس میشه تو گوگل
ولی یه چیزی که توی جوملا منو متعجب کرده تعداد روبات های موجود توش بودن که بعضی وقتا به چند صد تا هم می رسیدن ولی ورد پرس نه
مساله دیگه دیتا بیسه
به نظرم اگه بشه با توجه به الگوریتم سایتای بزرگ واسش برنامه نوشت بهتر می تونه مخاطب رو جذب کنه
ما قبل از اینکه با افزونه کلین آپ ورد پرس اشنا بشیم حجم دیتا بیسمون رسیده بود به سه و خوردی گیگ
سایت تکون نمی خورد!!
رو هر سروری هم که می رفتیم داون می شد!
یه مقاله در همین مورد خوندم یه بار که اگه لینکشو پیدا کنم می ذارم
نوشته بود الگوریتم سایتای بزرگ و کد نویسیشون کلا با این مدیریت محتواهای رایگان فرق می کنه(من که چیز زیادی ازش نفهمیدم!)
اهان داشت یادم می رفت
ورد پرس رو که حدود چهل تا پیج باز میکنیم روش واسه مطلب جدید خیلی فشار میاره به سیستم(سرور رو نمی دونم) ولی جوملا تا صد تا رو هم مشکل نداشت که به نظرم اینم یه عیبه
مورد بعدی میانبرا و ترفنداشه که به عنوان مثال می تونم به این مورد اشاره کنم که تو جوملا ما می رفتیم تو دسته ها
یه دسته رو انتخاب می کردیم
بعد یه تب جدید باز می کردیم واسه نوشته ی جدید خوب خودش به صورت پیش فرض دسته ش رو اونی اتخاب می کردم که توی تب قبلی و داخل دسته ها انتخاب شده بود و این خیلی کار رو جلو می برد(اینو واسه دوستانی میگم که مثل ما دسته هاشون زیاده و داخل هم!)
اگه میشد عضویت کاربراشم مثل همین ویبولتاین یا مای بی بی بود و از اون خشکی مدیریت محتواهای رایج در میشد به نظرم عالی بود
ادم افسردگی میگیره تو این پنل ادمین و یا ناحیه کاربری!!
فکر کنم اگه ادامه بدم دیگه از حوصله تون خارجه!!
اگه از اینجور حرفا می خواین من تا صبح میشینم واستون می نویسما!!
بازم ممنونم ازتون
براتون ارزوی موفقیت میکنم
یا علی(ع)
پاسخ
ممنونم کاملا موفقم

پاسخ
همانگونه که دوستان فرمودن کار سختی است ولی اگر انجمن فقط ورپرس نباشد وکمی در مورد جوملا ومای بی بی وغیره هم بپردازی
سپاس
مجموعه آبیدراس ام اس حهت تست

نام کاربری abidarsms
رمز abidarsms
--------------------------------------------------------------------------

با نام کاربری abidar
رمز abidar
پاسخ
هرچی میخواد باشه باشه ولی رایگان باشه
اگه از دوستان تو جوملا مشکل داشتن بهم پیام خصوصی کنن مشکلشونو حل میکنم ولی انجمن از روال وردپرسی نباید دور بشه
كساني كه هرگز احساس‌شان را نشان نمي‌دهند، نمي‌توان به عنوان كساني كه شكست خورده‌اند به شمار آورد.((آبراهام مازلو))

پاسخ
رایگان خواهد شد عزیز
من تشکر می کنم از عزیزان که تا الان ما را یاری کردند

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان