تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت آپلود عکس قالب وردپرس

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از مدیریت محتوای خود چه انتظاری دارید
با سلام به دوستان عزیز و مدیران محترم
نظرم درباره پنگاش:
روزنه جدید برای ترمیم اشکالات تمامی سیستم های مدیریت محتوا در ایران
******************************************************************************************
منظورم از روزنه کوچک بودن این سیستم نیست ،خلاصه مفید بگم تو ایران
فقط بنا بر این هست یک سیستم مدیریت محتوا رایگان پیدا بشه مثل همین وردپرس
با اینکه قوی هست ولی باید خیلی چیز ها رو هم دید که مالکیت و طراحی آن مال ما نیست
هر سیستم مدیریت محتوا اول بر اساس نیاز کشور خودش نوشته می شود و اساس آن رفع
نیاز های همان کاربران و مدیران هست.
حالا بعد از سالها یکی پیدا شده با بهترین تیم های برنامه نویسی خودش ، با این سختی با کنار زدن
موانع سختی که پیش رو داشته و این همه رقیب می خواد شروع به کار کنه واقعا مایه افتخار
مدیران وب ایران هست.

از پنگاش چه می خواهید سوال زیبایی هست همیشه ما انتظار داریم سیستم ها چه امکاناتی دارند تا ما از آنها
برای کار های خودمان استفاده کنیم ،حالا قبل از هر چیزی سیستم از ما سوال کرده چه چیزی نیاز دارید
یکی از دلایلی که همیشه آقای پارسایی رو از همه متمایز میکنه همین ریزه کاری های قشنگ هست واقعا ما چه نیازی به مدیریت محتوا داریم
پاسخ هر کی یک مورد کاری از ایجاد وبسایتش خواهد بود .طراح دنبال ایجاد نمادی از کار هایش برای گرفتن مشتری
، تاجر دنبال فروش و معرفی محصولاتش و.......
تا به حال دقت کردید تمامی سیستم ها یک مشکل بزرگ دارند ،هیچ کدام پایه درستی ندارند یعنی انعطاف در مدیریت وجود ندارد فقط در قالب
آن هم به میزان کم
پنگاش با اینکه کاملا بومی بوده وبرنامه نویسی روانی دارد موجب شده تا راحت در موتور های جستجو معرفی شده و عین حال خود مدیریت
با انعطاف به کمک افزونه ها و بر نامه نویسی گروه توسعه پنگاش ، جایگاهی ویژه در نمای کلی سایت شما داشته باشد

یک وبسایت زیبا با یک مدیریت محتوا فارسی داشته باشید و هرآنچه که لازم دارید رو برای انتشار در خدمت خود بگیرید

با تشکر از مدیران انجمن
پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
جناب بلوکی ممنونم
ممنونم از حسن نیت شما
لازم است که به کاربران اعلام کنم قسمت اعظم پروژه پنگاش انجام شده و من دوست دارم
1- زیر یک مگابایت باشد (آرزوی منه)
2- ساختاری نزدیک به وردپرس داشته باشه (واقعا اینجا باید به وردپرس آفرین گفت چون ما خیلی تلاش کردیم ولی باز هم نواقصی پیدا شد )
3- نسخه موبایل را به صورت پیشفرض همراه سیستم داشته باشیم ( که من از جناب رضایی به خاطر این فکر زیباشون تشکر می کنم و با زحمات سید انجام گرفته)
4- دارای سیستم امنیتی چه در کدها چه در پایگاه داده (که شاید به جرات بیشتر زمان مارا به خود گرفته و خواهد گرفت)
و مشخصات دیگر که کم کم به سیستم اضافه خواهد شد
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
(1392/10/7، 02:29 صبح)parsaee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب بلوکی ممنونم
ممنونم از حسن نیت شما
لازم است که به کاربران اعلام کنم قسمت اعظم پروژه پنگاش انجام شده و من دوست دارم
1- زیر یک مگابایت باشد (آرزوی منه)
2- ساختاری نزدیک به وردپرس داشته باشه (واقعا اینجا باید به وردپرس آفرین گفت چون ما خیلی تلاش کردیم ولی باز هم نواقصی پیدا شد )
3- نسخه موبایل را به صورت پیشفرض همراه سیستم داشته باشیم ( که من از جناب رضایی به خاطر این فکر زیباشون تشکر می کنم و با زحمات سید انجام گرفته)
4- دارای سیستم امنیتی چه در کدها چه در پایگاه داده (که شاید به جرات بیشتر زمان مارا به خود گرفته و خواهد گرفت)
و مشخصات دیگر که کم کم به سیستم اضافه خواهد شد

آفرین ......
پاسخ
با سلام خدمت جناب اقای پارسایی و مدیرانی که برای این مدیریت محتوا زحمت میکشن
من نمیخام در این مورد نظر خاصی بدم چون زیاد در موردبرنامه نویسی و اینا اطلاع ندارم ولی به عنوان یک کاربر یک نظر کلی دارم.
تمام سیتمم های مدیریت محتوا دارای کمو کاستی هایی و همچنین نقاط قوی نسبت به دیگر سیستم های مدیریتی هست. تقاضا دارم که از همه سیستم های مدیریتی اون قسمتهایی که واقعا کاربری و قویتر نسبت به دیگری هست در مدیریت پنگاش بگنجانید. و سیستم میریتی که شما و دوستان ارائه میدن گلچینی از تمام سیستم های مدیریتی باشد. و اگر این سیستم واقعا از بعضی بعدها قویتر باشه بی شک رضایت دیگر مدیران را جلب کرده و با شوق از ان استفاده میکنن
در پایان براتون ارزوی موفقیت میکنم و روزای خیلی بهتر را برای این انجمن میبینم.
اگه به کسی اطمینان کردی یا کسی برای زندگی پیدا میکنی یا درسی برای زندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
با سلام.
من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم انشالله به نتیجه ی خوبی برسید.
به نظر من حجمش باید کمتر از وردپرس باشه.
و بشه پلاگین های وردپرسی رو هم علاوه بر پلاگین هایی که خودتون درست می کنید روش نصب کرد.
یه طوری باشه که مخلوطی از چند سیستم مدیریت محتوای بزرگ باشه. مثلا سایت در کنار انجمن باشه.
با تشکر
اگر فعالیت مغز انسان به اندازه یک میلیونم معده ی او بود، اکنون کره ی زمین تعریف دیگری داشت.
"آلبرت اینشتین"
------------------------------------------------------------------
پاسخ
سلام خسته نباشید ،
حرفه ای ، دارای امکانات از جمله پلاگین و افزونه ، ایجاد یک پنل بسیار ساده برای کاربران تازه وارد
(بنده از کنترل پنل سی ام اس های دیگه بیشتر خوشم میاد تا وردپرس چون حس میکنم کاربر جدیدم سختشه! اگه یه صفحه معمولی
باشه و چهار تا تصویر با کیفیت درش باشه که به ارسال مطلب ، دیدگاه ها ، تنظیمات کاربری لینک داده بشه خیلی بهتر از پیشخوان
وردپرسه!) ایجاد یک پشتبانی قوی و بروز جهت حل و برسی مشکلات کاربران CMS و همچنین ارائه قالب های بروز و حرفه ای ،
استفاده از تگهای اختصاصی و راحت جهت طراحی قالب! (مثل رزبلاگ) ، استفاده از لوگوی بسیار مفهومی و گرافیکی ( نشان از بومی بودن
اسکریپت) ، معرفی اسکریپت به همه و بعد از چند سال چند زبان کردن اسکریپت و پشتبانی آن (که بدونن فقط اونور آبی ها نیستن که سی
ام اس دارن) ، با امنیت و تست اون از هر باگی مخصوصا کیو اس ال ، تعداد کم جدول های دیتابیس ، استفاده از ادیتور حرفه ای و
سبک و مدرن و شیک! ، استفاده از پک شکلک های اختصاصی ، امکان صحبت و ارسال پیام کاربران با یکدیگر ، ویرایشگر قالب ساده
جهت راحتی کاربران تازه وارد، دادن استایل به button ها در پنل کاربری ، دارای سیستم آمارگیر حرفه ای ، وزن کم ، راحت ،
ساده ، استفاده از فونت مناسب در پنل کاربری و مدیریت (مثلا arabic naskh ) سیستم بک آپ گیری خودکار از جداول و ارسال آن
به ایمیل معرفی شده ، اچ تی ام ال بودن پسوند مطالب جهت ایندکس سریع ، پشتبانی RSS ، سئو ، گذاشتن بخشی در پنل مدیریت
جهت تازه ترین های سی ام اس ، جستجو و دانلود پلاگین در پنل مدیریت ، استفاده از Captcha در همه مکان ، امکان ارسال برگه ،
استفاده از واژه های پارسی در پنل مدیریت و ثبت نام و همچنین امکانی جهت راهنمایی در ارسال و تنظیمات اسکریپت ،
نصب راحت ، تنظیمات گسترده ، امکان تعقيب مطالب ، فروشگاه ساز ، سازگاری با مرورگر های مختلف ، استفاده از جاواسکریپت و جی
کوئری و سی اس اس ، استفاده کم تر از php جهت فشار نیومدن به سرور و همچنین سرعت بارگذاری کم و...
و با اینکه بشه پلاگین های وردپرس را روش نصب کنید موافق نیستم. چون انگ بهش میزنن که کپی شده از سورس
اسکریپت وردپرس هست و اینها! خودتون که میدونید ما هر چی بومی زدیم پشتش از این حرفا در اومده سعی کنید هم
این سوتی ها (که اونا دنبالشن) رو بگیرین! و هزاران مورد دیگر که من خیلی پایه هستم در این مورد و خواهشا اگر فکرتون
نرسید بهم بگید چون خیلی چیزا رو ننوشتم.
و خیلی ممنون از این کار پسندیدتون که عشق به وطن و ارق ملی تون رو نشون میده

مباره با شیطان پرستی و Freemason

پاسخ
کاربر mohammadreza477 عزیز :!
پیشنهادهای جالبی دادی .. ممنونم !

پاسخ
سلام به تمام دوستان عزیز نظرات دوستان رو خوندم جالب بود

اما من میگم در درجه اول باید مدیریت محتوا واضح و حرفه ای باشه نه اینکه ساده باشه چون با cms های ساده سایت های حرفه ای نمیشه طراحی کرد.
دوم اینکه قالب های حرفه ای و شیکی داشته باشه چون از نظر من یک وبسایت حرفه ای نیاز داره یک قالب شیک داشته باشه که کاربر رو جذب کنه.درسته قالب های خیلی شیکی وجود داره اما معمولا تمام قالب های شیک فروشی هستن.
سوم اینکه از افزونه هایی پشتیبانی کنه که بشه هر وبسایتی رو باهاش طراحی کرد و نیازی به کد نویسی برای کاربر نداشته باشه.
چهارم اینکه پشتیبانی قویی داشته باشه تا ی کاربر به مشکلی خورد سریع مشکلش حل بشه.

من با cms ها و اسکریپت های مختلفی کار کردم 2تا از این مدیریت محتوا ها به نظر من بهترین امکانات و پشتیبانی قویی دارن که یکیش همین وردپرس هستش.
پاسخ
مدیران عزیز ، میتونم بپرسم چند درصد کار رفته و در چه حالی هستید؟
به نظرم گزارش روزانه بدید بهتره
سپاس[تصویر:  heart.gif]

مباره با شیطان پرستی و Freemason

پاسخ
بیشتر کارهای اساسیش انجام شده

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان