تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت آپلود عکس قالب وردپرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف کامل جوملا
سلام
من میخوام جوملا رو از روی هاستم به طور کامل پاک کنم و به جای اون وردپرس نصب کنم میشه بفرمایید که چطوری میتونم جوملا رو به طور کامل حذف کنم
پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
میخواین اطلاعات پاک بشن یا مطالب رو منتقل کنید؟

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
کلا میخوام همه چیز پاک بشن هم اطلاعات و هم جوملا
پاسخ
برو توی سی پنل تمام پوشه ها رو حذف کن
از توی دیتا بیس هم دیتابیسی رو که ساختی پاکش کن
اینطوری همه مطالب سایتت میپرن

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ
ممنون تمام فایل ها رو پاک کردم اما در حد چند کیلوبایت فایل باقی موندن که تو قسمت های file in home directory و قسمت files in hidden subdirectories و other usage قرار گرفتن برای پاک کردن این فایل ها باید چیکار کنم ؟ چون این فایل رو وقتی که پاک میکنم دوباره به حجم دیسک اسپیس اضافه میشه یعنی پاک نمیشن
از کجا میتونم تمام این فایل ها رو پاک کنم الان نزدیک 200 کیلوبایت از حجم دیسکم پر, چون ممکن این مقدار فایلی که مونده موقع نصب وردپرس باعث ایجاد مشکل بشن
پاسخ
عزیز مشکلی ایجاد نخواهد کرد
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

پاسخ
بروید داخل هاست خودتون و سایت را پاک کنید فقط اگر سایت را دیگر نمی خواهید و داخل وب مستر هم حذف شده است آن را هم پاک کنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان