تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت آپلود عکس قالب وردپرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست قالب فوری
سلام دوستان من شبیه این قالب رو نیاز دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته مثل این فروشگاهی نباشه . و فقط میخوام صفحه اول مثل این سایت باشه
ویا قالبی شبیه این باشه که مثل صفحه اول این بتونم مطالبم رو بزارم و تصویر شاخص اون طور دیده شه.و وقتی رو تصویر شاخص کلیک میکنیم بره مطلب .
پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
با سلام .
دوست عزیز شما می تونی از قالب های خبری استفاده کنی به عنوان مثال access press mag
لینک دانلودش هست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش نصب و راه اندازیشم هست به همرام پیش نمایش.
تو این قالب مطالب به صورت عکسن و وقتی روسی عکس کلیک کنی مطالب باز می شن.
موفق باشی.
پاسخ
سلام ممنون از پاسختونن

قالب شبیه تر به قالب درخواستی من سراغ دارین؟
پاسخ
(1395/5/18، 10:26 صبح)Akenctx نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .
دوست عزیز شما می تونی از قالب های خبری استفاده کنی به عنوان مثال access press mag
لینک دانلودش هست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش نصب و راه اندازیشم هست به همرام پیش نمایش.
تو این قالب مطالب به صورت عکسن و وقتی روسی عکس کلیک کنی مطالب باز می شن.
موفق باشی.

سلام ممنون از پاسختونن 

قالب شبیه تر به قالب درخواستی من سراغ دارین؟
پاسخ
باسلام.
من خودم این قالبو یه بار نصب کردم با سفارشی سازی و نگاه فیلمش توی همیار وردپرس میتونید تا حد زیادی شبیه قالب مد نظرتون کنیدش.
اگرم که قالب دیگری خواستید من بهترین سایت دانلود قالبی که میشناسم همین همیار وردپرس هست.
توش بگردید قالب مد نظرتون رو پیدا میکنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان