تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات انجمن
با سلام و ضمن خسته نباشید خدمت آقای پارسایی و دیگر مدیران عزیز و زحمت کش انجمن wp-help
چون مدتی در انجمن ها بودم و مشغول آموزش و یادگیری هر چی میبینم این قالب انجمن اصلا در حد مناسبی برای فعالیت کاربرا و موضوعش نیست ...
قصد جسارت ندارم ولی حیف هستش این انجمن با این زحمت کشان همچین محیط پر ایرادی داشته باشه که دیگران بگن انجمن در هم ریخته ایی هستش ... هرچند شاید بعضی نواقص هم واقعا وجود دارند ...
چون کاربری که میاد تو این انجمن مثلما وقتی انجمن در سطح ظاهری و کاربردی مناسبی باشه بهتر اعتماد و بیشتر سعی در موندن میکنه ...
اما مشکلاتی که واقعا باید رفع بشن :

1- اول مشکل دیداری نوشته ها هستش : یعنی نوشته ها در اولین صفحه انجمن و سایر بخش ها خطوط خیلی ریز و انگار بهم چسبیده هستند ...

2- دوم نمایش دیداری کلمات در مرورگر کروم هستش که خیلی بد به نمایش در میاد خیلی ریز و بهم ریخته

3- سوم نبود یک سایز بندی مناسب برای عکس هایی که توی انجمن ارسال میشه ... من 2 تا آموزش تهیه و ارسال کردم توی انجمن ولی اگر دقت کنید بعضی از عکس ها که سایزشون بزرگتر از قالب انجمن هستن از کادر میزنن بیرون و قالب و نوشته ها رو بهم میریزن ...
که اینم نمونه دومیش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که توی عکس زیر اگه دقت کنید کلا قالب و کادر رو بهم ریخته
[تصویر:  07446017629260733947.png]

4- چهارم نداشتن آیکون های مناسب برای هر بخش انجمن هستش ... ( منظور افزونه - قالب و ... )

5- پنجم رنگ بندی قالب هستش که خیلی خسته کننده و حالت افسرده ایی داره در حالیکه اگر از رنگ سفید برای پس زمینه و آبی روشن و قرمز در هدر و لوگو استفاده بشه خیلی مطالب زیباتر و منظم تر دیده میشن ...
مثلا این رنگ ها :
[تصویر:  34285041135983077617.gif]

6- ششم شکلک های انجمن هستش ... که این شکلک ها نمیگم بد هستن ولی بیشتر برای انجمن های دوستیابی و سرگرمی مناسبه ... مثلما این گل [تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=85032230...943084.png] رو بیشتر یک کاربر تازه وارد به کار میبره تا یک کاربری که با همه دوسته ...

7- هفتم نمیشه عکس ها رو مستقیم توی انجمن قرار داد و فقط میشه لینک اون رو جدا جدا بوسیله کد قرار داد و من برای آموزش هایی که قرار دادم مدام بخاطر زیاد بودن عکس ها از روی نوشته باید چک میکردم تا جابجا نزنم ...

8 - نهم در همین کادری که من دارم می نویسم طرز چینش آیکونها برای مدیریت متن اصلا مناسب نیست و کادر فونت هم از کادر اصلی خارج شده ... و این برای یک سایت خارجی بیشتر مناسب هستش ... چون اون اندازه ی متن و فونت و بولد و ایتالیک و راست چین و چپ چین باید در سمت راست و در کنار و پایین هم قرار بگیرند
و ... مشکلاتی که با عجله ایی من دارم یاد نمیاد ... مثلما هرچی انجمن پیشرفت کنه نیاز به تغییر بیشتر میشه و نیازهایی که باید فراهم شه تا یک انجمن رو به جلو داشته باشیم ...
امیدوارم بزودی همه این مشکلات برطرف شه ...
با تشکر از همه عزیزانی که بدون ادعا به دیگران آموزش میدن*
شاد و موفق باشید*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 | آموزش نرم افزار | سلامت | دانلود
پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
از این که این همه توجه کردی بسیار ممنونیم /
شما دست به کار شو ، و لطفی کن یک قالب برای انجمن بزن ، تا در صورت تایید قرار داده شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پشتیبانی وردپرس