تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سايت كاربرا
عزيزان بنده خواستم كليه كاربران سايت هاي خود را در اينجا قرار دهند به دو دليل
1- به خاطر بك لينك و بازديد بيشتر سايتشون كه خيلي به نفع شماست
2- به خاطر شناسايي كاربر كه بتوانيم وقتي گفت سايتم راحت منظورشو متوجه شويم البته لازم به ذكر است كه در امضا كسي نمي تونه دو سايت بذاره و ممكنه طرف سايت بيشتري داشته باشه
براي اين كار خودم شروع مي كنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اميد وارم ديگر عزيزان نيز اين كار را انجام دهند
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
داریوش جان به نظر من بهتره ادرس اسیتشون توی امضاشون باشه.
این باید بشه یک قانون
هرکی که ادرس سایتش تو امضاش نبود به تاپیکش پاسخ ندیم تا امضاشو بزاره.
دوم اینکه کاربرانی که دارن روی لوکال کار میکنن باید بگن رو لوکاله .اگر کاربری آدرس سایتش توی امضاش نبود پس باید نتیجه بگیریم که روی لوکاله.واز اونجایی که بعضی از افزونه روی لوکال یل کار نمیکنن یا بصورت صحیح کار نمیکنن معلوم باشه.
این پیشنهاد من بود.
ولی در هر حال هر چه خدت صلاحبدونی همون رو ما هم قبول داریم و باهاش موافقط میکنیم.
با تشکر

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ
موافقم .. کلا موافقم .. اصلا هر چی بگید موافقم ..!

سید جون چند روزه که ساکتی !! کم حرف شدی !

پاسخ
سيد امضا به جاي خودش اينجا كليه سايت ها مجتمع مي شه
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

پاسخ
من یکی دوتا سایت دارم این یکیش
toolssite.ir
twna.ir
.ir
.ir
اینا کامل نشده
كساني كه هرگز احساس‌شان را نشان نمي‌دهند، نمي‌توان به عنوان كساني كه شكست خورده‌اند به شمار آورد.((آبراهام مازلو))

پاسخ
قبلا زیاد داشتم ولی همشو جمع کردم :دی
hipdesign.ir
پاسخ
آره منم نظرم با آقا داريوش يكي ـه . پديا بشه اينجا بهتره
پاسخ
نقل قول: موافقم .. کلا موافقم .. اصلا هر چی بگید موافقم ..!

سید جون چند روزه که ساکتی !! کم حرف شدی !
من ساكت شدم يا ......
نقل قول: سيد امضا به جاي خودش اينجا كليه سايت ها مجتمع مي شه
بد كردم برات تبليغ ميكنم تا با اون نوشته هاي رنگي خوشكل بالاي بنر؟
حالا شما هي بگين سيد
اشكالي نداره.
IHeart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart همتون

طراحي

پاسخ
نقل قول: آره منم نظرم با آقا داريوش يكي ـه . پديا بشه اينجا بهتره
ببين دوست عزيز اينطوري اطلاعات پراكنده ميشن
فكر كن 100تا از كاربرا بخوان بيان اينجا آدرس سايتشونو بزنن
خوب حالا زدن.ميشه چند صفحه؟اگه تنظيمات براي هر صفحه20تا باشه ميشه 4صفحه.
واين يعني اينكه هر كاربري كه براي سايتش مشكلي پيش بياد بايد بري توي تاپيك (به شرط اينكه هر پست براي يك كاربر باشه و فقط آدرس سايتش يا سايتهاشو توزش بزنه)تا بخواي بگردي پيداش كني هم وقت شما گرفته ميشه و هم زمان از دست ميره.
خوب داداش من سري رو كه درد نميكنه با دستمال نمي بندن كه؟
موفق و پيروز باشيد

طراحي

پاسخ
منم داشتم که دون شد :|
هارد سرورشون سوخت :|

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان