تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت آپلود عکس قالب وردپرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سايت كاربرا
(1391/11/23، 05:11 عصر)xscript نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم داشتم که دون شد :|
هارد سرورشون سوخت :|
نگران نباش
من يه بك آپ از سايتت دارم
درسته همه پارسايي را اذيت مي كنيد ولي خدايي من كم نذاشتم
دي ان اس هات را روي سرور من ست كن
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
Big Grin کجا همه اذیت میکنن من تا حالا تو رو اذیت کردم میگی همه جمع نبند داداش
كساني كه هرگز احساس‌شان را نشان نمي‌دهند، نمي‌توان به عنوان كساني كه شكست خورده‌اند به شمار آورد.((آبراهام مازلو))

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
راست میگی
کم نه
ولی زیاد شاید؟!!!!!!!!!
اینو باید داریوش بگه
:دی

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ

جالبه بین اینا فقط آی تی سون و پرشین پیامک تمام شده هس بقیه فقط اسمشون هست (دامنه) Smile

[تصویر:  13655973991.png]

• در صـورت داشـتـن هـر نــوع کـار طــراحـی بـا مـن در ارتـبـاط باشـیـد •

پاسخ
سلام به همه یه چند روزی میشه سایتمو راه اندازی کردم ببینید چطوره !! Smile
بزرگترین سایت تفریحی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آپلود سنتر با سرعت عالی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگترین انجمن تفریحی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart fun-land is the besT Heart
پاسخ
داداش اين انجمنه

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ
کجا عزیز !! Smile البته اگه با من باشی Smile
بزرگترین سایت تفریحی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آپلود سنتر با سرعت عالی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگترین انجمن تفریحی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart fun-land is the besT Heart
پاسخ
سرعت لود سایتتون فوق العاده کمه
كساني كه هرگز احساس‌شان را نشان نمي‌دهند، نمي‌توان به عنوان كساني كه شكست خورده‌اند به شمار آورد.((آبراهام مازلو))

پاسخ
سایت تفریحی قاطی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ali.sh
پاسخ
سلام دوستان من تازه عضو شدم اینجا راسل هستم و سایت منم این هستش ولی نمیدونم چطوری بزارم تو امضا خودم
www.sportday.ir
سر بزنید خوشحالم میکنید
www.sportday.ir Huh
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان