تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت آپلود عکس قالب وردپرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد فارسی سازی قالب
سلام به همه دوستان عزیز
دوستان من یه قالب خارجی رو خریدم. و می خوام فارسیسش کنم.چند تا سوال دارم که می خوام ببینم کسی می تونه کمکم کنه؟
1- من اگه فولدر woocomerse رو از تو سایت پاک کنم مشکلی تو قالبم پیش نمی اد؟ چون وقتی ووکامرس هست لغات برای ترجمه خیلی زیاد میشه/
2- وقتی با poedite کار میکنیم باید تمامی لغات رو ترجمه کنم ؟ اگر جمله ای رو ترجمه نکنم چی میشه ؟
3- اگر قالب رو فارسی کنم و وردپرسم انگلیسی باشه چی میشه ؟
.
.
.
.
.
پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
(1394/5/14، 04:05 عصر)richi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز
دوستان من یه قالب خارجی رو خریدم. و می خوام فارسیسش کنم.چند تا سوال دارم که می خوام ببینم کسی می تونه کمکم کنه؟
1- من اگه فولدر woocomerse رو از تو سایت پاک کنم مشکلی تو قالبم پیش نمی اد؟ چون وقتی ووکامرس هست لغات برای ترجمه خیلی زیاد میشه/
2- وقتی با poedite کار میکنیم باید تمامی لغات رو ترجمه کنم ؟ اگر جمله ای رو ترجمه نکنم چی میشه ؟
3- اگر قالب رو فارسی کنم و وردپرسم انگلیسی باشه چی میشه ؟
.
.
.
.
.

سلام دوست من
۱- فولدر ووکامرس برای اینه که اگر خواستی روی این قالب فروشگاه اوکی کنی مشکلی نخوره.
۲- بهتره همه ترجمه بشن تا توی نمایش مشکلی پیش نیاد در آینده
۳- اگر وردپرس فارسی نباشه فایل rtl.css دیگه کار نمیکنه و در نهایت اینکه قالب راست به چپ نمایش داده نمی شه

موفق و پیروز باشی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 / دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 / دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال در باره فارسی سازی قالب cookingpress armani 4 601 1392/5/31، 07:11 صبح
آخرین ارسال: ahadzadeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پشتیبانی وردپرس