تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت آپلود عکس قالب وردپرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل های وردپرس هنگام ورود به هاست لطفا کمک کنید!!!
Sad 
سلام.

من تازه کار با وردپرس رو شروع کردم و نه برای خودم، مسئولیت قبول کردم و برای یک باشگاه این کارو انجام میدم.
وردپرس رو نصب کردم و سایت هم ساخته ام اما وقتی دامنه رو سرچ میکنم و سایتو باز میکنم فایل های public_html همه باز میشن!!! Huh  Exclamation
و بعد باید روی وردپرس ( همون فایل هایی که محتویات وردپرس داخل آن است) رو بزنم تا بیاد توی سایت.
محتویات وردپرس رو انتقال دادم به خود public_html اما یک مدت درست بود بعدش سایت رو بهم ریخته و بدون هیچ قالبی نشون میداد. ( صفحه سفید)
 Sad  Sad 

ادرس سایت: hamyanclub.com
پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
هیچ کسی نمیتونه ک کنه؟ این چه انجمنیه؟؟؟ Dodgy
پاسخ
سلام دوست من
مدتی اعضا تیم راهنمای وردپرس مشغول برنامه ریزی و رفع برخی مشکلات بود امیدواریم عذر خواهی ما رو قبول بفرمایید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 / دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 / دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(1394/6/25، 04:47 عصر)متین رشیدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ کسی نمیتونه ک کنه؟ این چه انجمنیه؟؟؟  Dodgy

سلام 
لطفا یه عکس از public_html خود ارسال کنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان