تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت آپلود عکس قالب وردپرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل های من در قالب وردپرس ( گود نیوز )
با سلام خدمت تمامی کاربران و اعضای این انجمن؛
کسی میتونه به من کمک کنه ؟؟ من نمیدونم از کجای پنل وردپرس فارسی بروم و تنظیمات برای ویرایش و یا حذف موارد خط کشیده شده در تصاویر زیر را انجام بدهم؟؟!
هر کسی میدونه چجوری اون ها رو ویرایش می کنن به من بگوید Big Grin Big Grin ( در ادامه همین تایپیک ) .
لینک تصاویر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون
پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
همشون توی تنظیمات قالب هستند
از اونجا باید بری درستشون کنی
تبلیغات اگه توی تنظیمات نبود از ابزارک ها باید اقدام کنی
منو ها هم اگه توی تنظیمات قالب نبود از فهرستها باید اقدام کنی

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ
برای بقیه عکسهایی که قرار دادی هم همین صدق میکنه همشون توی تنظیمات قالب هستند و از اونجا باید تغییرشون بدی

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ
شما باید کلی تغییرات در فایل هدرتون دهید
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

پاسخ
دوست عزیز همون بالای تب ادمین نوشته goodnews option دیگه
از اون قسمت میتونی تمام موارد رو تنظیم کنی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پشتیبانی وردپرس