تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقابله با اسپم ها به راحتی آب خوردن !
مقابله با اسپم ها به راحتی آب خوردن !
سلام / اینجا نمیخوام در مورداسپم ها صحبت کنم .زیرا قبل در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به طور کامل در این مورد بحث شده است .. ولی همونطور که همه ما میدانیم راه های زیادی برای مقابله با این پیام های مزاحم هست !
خوب یکی از ساده ترین و بهترین اونها با استفاده از htaccess هست

شما میتوانید کد زیر رو در این فایل قرار بدید و ادرس سایت خودتونو با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعویض کنید

کد php:
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteCond 
%{REQUEST_METHODPOST
RewriteCond 
%{REQUEST_URI} .wp-comments-post\.php*
RewriteCond %{HTTP_REFERER} !.*wp-help.ir* [OR]
RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} ^$
RewriteRule (.*) ^http://%{REMOTE_ADDR}/$ [R=301,L]
</IfModule

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
2 تا امتیاز مثبت بابت این حرکت در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهت میدم

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ
با اجازه مدیران
از همه راحت تر فعالسازی افزونه akismet خود وردپرس هست .

پاسخ
(1392/8/5، 12:13 صبح)Mr.javad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه مدیران
از همه راحت تر فعالسازی افزونه akismet خود وردپرس هست .
ببین عزیزم این حرکت نمی ذاره که دیگه به اون افزونه برسه
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

پاسخ
با سلام و تشکر از شما عزیزان
من سوالی داشتم...
افزونه اکسیمیت من با اینکه کد فعال سازی رو بهش میدم میگه اشتباهه و چند وقتی هست روزی 200 تا 300 تا جفنگ برام میاد ... آیا با افزودن این کد دیگه وقتی میلی رو در جفنگ قرار بدیم دیگه تکرار نمیشه ؟
 | آموزش نرم افزار | سلامت | دانلود
پاسخ
با سلام وضمن خسته نباشید مجدد :دی
من از این کد استفاده کردم ولی تاثیری نداشت .... متاسفانه با اینکه api آکسیمیت رو هم بهش میدم میگه اشتباهه الان هر دقیقه 5 تا 15 تا اسپم برای من میاد که ممنون میشم راهنمایی کنید ...
 | آموزش نرم افزار | سلامت | دانلود
پاسخ
سلام
لطفا 1 توضیحی در مورد این کدها بدین
[تصویر:  486.gif]

پاسخ
برای بررسی بیشتر این قسمت را مطالعه نمایید
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان