تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت آپلود عکس قالب وردپرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدار فوق العاده امنیتی
با سلام
دوستان سرور یکی مشتریان ما به این صورت مورد حمله قرارگرفته وتمام سایتهای ورد پرس کلمه عبور مدیر آنها از دست رفته است . والبته اگر ندانید ومجدد بازیابی کنید پس از چند دقیقه تغییر خواهد کرد.
------------------------------------------
دوستان لطفا ابتدا فایلها را پاک کنید. سپس سطح دسترسی فایل index ,config ,... را به 444 تغییر دهید .
سپس اقدام به تعویض پسور نمائید. البته بارها تذکر داده شده که یک نام کاربری بسازید با اختیارات سطح مدیر و نام کاربری اصلی را غیر فعال کنید. یا id ان را در هنگام نصب تغییر دهید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|
پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
من کلمه عبور ورود به هاستم تغییر پیدا کرده و همچنین سایتم بالا نمیاد فک کنم مدیرparsaee تغییرش داده
چون دیروز اطلاعاتم رو به ایشون دادم
اگه آقای پاسایی شما تغیرش دادین در یک پیام خصوصی بهم میگفتی.
اگه به کسی اطمینان کردی یا کسی برای زندگی پیدا میکنی یا درسی برای زندگی
پاسخ
مشکل حل شد
به مدیر سرور تماس گرفتم گفت که داریم امنیتو بالا میبریم تا یکی دو ساعته دیگه مشکل حل میشه
الان دیگه مشکلی نی
اگه به کسی اطمینان کردی یا کسی برای زندگی پیدا میکنی یا درسی برای زندگی
پاسخ
سایت ما ،دارای دو مدیر میباشد ...
و به جز آی دی admin دو آی دی دیگر نیز ایجاد شده؛ چگونه آی دی admin که سطح دسترسی مدیر کل دارد را حذف تا فقط بتوانیم از دو یوزر دیگر که آنها نیز سطح دسترسی مدیریت را دارند استفاده کنیم ؟
این کار باعث افزایش امنیت میشه دیگه ؟ (چون یوزر پیشفرض حذف شده ...)
نیازمند راهنمایی در :
پاسخ
از phpmyadmin دیتابیس را انتخاب کرده و جدول یوزر را انتخاب کنید
بعد یوزر مورد نظر را حذف نمایید
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

پاسخ
(1392/7/23، 08:03 عصر)parsaee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از phpmyadmin دیتابیس را انتخاب کرده و جدول یوزر را انتخاب کنید
بعد یوزر مورد نظر را حذف نمایید
مشکلی به وجود نمیاره دیگه ؟ تازه فکر کنم باعث افزایش امنیّت هم بشه ؟! اگه پاک نکنم ،مشکل (خیلی) ایجاد میشه ؟
درضمن چندین مطلب و برگه در سایتم ،نویسنده‏اش یوزر admin هست ،مشکلی از این بابت ایجاد نمیشه ؟
بعداً اگر نیاز داشتم میتونم دوباره از phpmyadmin یک فیلد دیگه برای admin درست کنم ؟
نیازمند راهنمایی در :
پاسخ
مشکل نیست

پاسخ
مال من که خالیه
پوشه خالی در هاست، باعث کم شدن رنک گوگل میشه!
اون رو پر کنید تا رنک گوگل شما بره بالا!
اینم مثل بقیه پوشه ها
پاسخ
پوشه cgi-bin کجاست؟؟؟؟؟؟
رزرو ویلا در شمال

پاسخ
در هاست شما

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان