تبلیغات
پشتیبانی وردپرس پشتیبانی سایت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيوند ها و حمايت
عزيزان وردپرسي ضمن خسته نباشيد خدمت شما
عزيزاني كه از خدمات اين انجمن استفاده مي كنند
لطف كنند براي كمك به انجمن در قسمت لينكها پيوندها و يا دوستان لينك انجمن را قرار دهند تا بتوانيم به ديگر عزيزان نيز خدمات ارائه دهيم
هم كمكي به انجمن باشه و هم ثوابي براي كساني كه مشكل دارند
با تشكر پارسايي
طراحي انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
تبلیغات
تبلیغات ارزان تبیلغات
با سلام
جناب پارسایی عزیز به نظر من اگه یه کد برای دوستان جهت درج در سایت و یا وبلاگشون آماده کنیم بهتر نیست؟

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ
دلمون مي خواد ولي نمي خوام اينطور باشه چون ممكنه باعث كندي سرعت بشه عزيزان هر كس دوست داره
و اجباري نيست

پاسخ
به نظر من یه لوگو 40*40 چندان سرعتو کم نمیکنه من بزودی سایت هایی که انجمنو در اونا لینک کردم میزارم
كساني كه هرگز احساس‌شان را نشان نمي‌دهند، نمي‌توان به عنوان كساني كه شكست خورده‌اند به شمار آورد.((آبراهام مازلو))

پاسخ
با سلام
منم با حامدجان موافقم
اگه یه لوگوی کوچک درست کنیم خوب میشه

[تصویر:  25s3xesssbtaqxwq8r5.gif]

طراحي
انواع قالب ، طراحي افزونه ، طراحي سايت ، برنامه نويسي وب

فروش انواع قالب و افزونه در فروشگاه وردپرس
پاسخ
اين هم يك بنر زيبا كه توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساخته شده با تشكر از ايشون
هر كس دلش خواست توي سايتش بذاره
[تصویر:  1nl6sa2qsjiwb9gny0f.gif]

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پشتیبانی وردپرس