انجمن راهنمای وردپرس فارسی

نسخه‌ی کامل: محدود کردن دسترسی به فایل ها و صفحات با پسورد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من کاربر تازه وارد و البته تازه کار با وردپرس هستم و ممنون میشم اگر در رابطه با مشکل من نظری دارید راهنمایی کنید
من برای پروژه ای در یک موسسه میخوام سایتی طراحی کنم که در بعضی از صفحات قراره یک سری فایل های PDF
باشه که دسترسی به اونها فقط برای کاربرانی خاص باشه و با دسترسی با پسورد محدود شده باشه
برای این کار من از پلاگین های Download Manager و Simple Download Manager استفاده کردم و در قسمت تنظیمات فایلی که قراره دانلود بشه ویزیبیلیتی را Password protected قرار دادم و در نهایت شرتکات مریوطه را در پیج مورد نظرم گذاشتم
در مورد پلاگین اولی که فقط گزینه دانلود رو نشون میده و اصلا روش نمیشه کلیک کرد و در واقع کار خاصی انجام نمیده
در مورد Simple Download Manager وقتی روی گزینه دانلود میزنم که صفحه مورد نظر من رو باز کنه  در صفحه ای دیگر پیغام The page cannot be displayed because an internal server error has occurred. رو نمایش میدهد
ضمنا من از وردپرس انگلیسی استفاده میکنم
سوالات من:
آیا روش هایی که استفاده میکنم صحیح هستن و اگر بله مشکل کار کجاست و چطوری میتونم حلشون کنم
اگه شتباهه ممنون میشم راه حلی دارید پیشنهاد بدید
و اینکه آیا امکانش هست به جای این کار من امکان رجیستر یوزر و ایجاد اکانت برای اونها رو داشته باشم و در مورد دانلود فایل ها فقط به یوزر های وارد شده با بوزر نیم و پسورد این اجازه رو بدم