انجمن راهنمای وردپرس فارسی
انتقادات و پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن راهنمای وردپرس فارسی (http://www.wp-help.ir)
+-- انجمن: اطلاعات انجمن (http://www.wp-help.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- انجمن: آرشيو انجمن (http://www.wp-help.ir/Forum-%D8%A2%D8%B1%D8%B4%D9%8A%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- موضوع: انتقادات و پیشنهادات (/Thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)

انتقادات و پیشنهادات - sir1 - 1392/7/22

سلام و درود به همه دوستان
من چون دیدم در سایت بخشی بعنوان پیشنهادات نیست خاستم این پستو بزنم
در اینجا هر چی پیشنهاد و انتقادی دارین میتونین بیان کنید
............................................................................
ول خودمشروع میکنم
این سایت چندین مشکل داره
1.نبود گزینه ای در بالای سایت برای وارد شدن به صفحه اصلی
2. رفرش نشدن در آخرین ارسالی ها بطوری که بدون اینکه کاربر خودش صفحه رو رفرش کنه اخرین ارسالی هارو نشون بده
فعلا همینا

RE: انتقادات و پیشنهادات - parsaee - 1392/7/22

با تشکر از شما
فالب را تازه عوض کردیم مشکل را به زودی حل می کنیم

RE: انتقادات و پیشنهادات - sir1 - 1392/7/22

یکی دیگه هم هست
اونم اینکه که در یک موضوع موقعی که پاسخی میخای بدی بعد ازارسال فقط پاسخ تورو نشون میده موضوعو نشون نمیده
باید موضوعم نشون بده
درواقع یه کاری کردین که فقط اخرین پستارو در هر موضوع نشون میده اگه اینم درست کنین خوب میشه

RE: انتقادات و پیشنهادات - parsaee - 1392/7/22

در قسمت پستی که باز کرده اید در بالای صفحه و پست حالت خطی را انتخاب نمایید

RE: انتقادات و پیشنهادات - sir1 - 1392/8/9

سلام
من دو تا پیشنهاد دارم
یکی اینکه هر کدوم از گروهای کاربری را در سایت مشخص کنید مثلا رنگ ابی مربوط به چه درجه ای هست
دوم اینکه حالت پیش فرض مطالب را بر روی حالت موضوعی قرار دهید تا خطی چون کاربری که میاد موضوع اصلی را نمیبینه بلکه فقط اخرین پاسخو نشون میده

RE: انتقادات و پیشنهادات - ahadzadeh - 1392/8/9

1- اون که مشخصه
گروه مدیریتی رو میتوئنید ار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید
کاربران هم فعلا 3 دسته هستند
تایید نشده
تایید شده
فعال
2- این رو در زمان ثبت نام کاربر باید انتخاب کنه

RE: انتقادات و پیشنهادات - sir1 - 1392/11/12

در سایت موقعی که یک مطلبی که حاوی کد طولانی هست میزاریم با وجود اینکه کدو درست میزاریم ولی این صفحه را نشان میده. لطفا درستش کنید.
[تصویر:  jl6b5knrjy8rqghpx7x.png]

RE: انتقادات و پیشنهادات - sedghi - 1393/4/30

سلام
پیشنهاد
اول اینکه:پست های مربوط به یک تایپیک مانند دیگر انجمن ها زیر هم نمایش داده شود درحال حاضر بعنوان لینک هایی درپایین انجمن هست که برای دسترسی به ان باید
بصورت تکی کلیک کرد تا تایپیک دسترسی خوانده شود

اکثر انجمن های که که من دیدم وقتی تایپیکی باز میکنی به کل نظرات وپستهای دیگر کاربران دسترسی پیدا می کنی وبصورت صفحات جلومیرود
اصل هم بر اینه که کاربر با کمترین کلیک به مطالب دسترسی پیدا کنه امیداست مدیران محترم انجمن مورد بررسی قرار دهند

مورد دوم اینکه: هر کاربردرامضایش نام سایت یا سایتهایش قرار دهدتا اگر مشکلی داشت مدیران براحتی به آن دسترسی داشته باشند
موفق باشید

RE: انتقادات و پیشنهادات - parsaee - 1393/4/31

نقل قول: سلام

پیشنهاد

اول اینکه:پست های مربوط به یک تایپیک مانند دیگر انجمن ها زیر هم نمایش
داده شود درحال حاضر بعنوان لینک هایی درپایین انجمن هست که برای دسترسی به
ان باید

بصورت تکی کلیک کرد تا تایپیک دسترسی خوانده شود

اکثر انجمن های که که من دیدم وقتی تایپیکی باز میکنی به کل نظرات وپستهای دیگر کاربران دسترسی پیدا می کنی وبصورت صفحات جلومیرود

اصل هم بر اینه که کاربر با کمترین کلیک به مطالب دسترسی پیدا کنه امیداست مدیران محترم انجمن مورد بررسی قرار دهند

مورد دوم اینکه: هر کاربردرامضایش نام سایت یا سایتهایش قرار دهدتا اگر مشکلی داشت مدیران براحتی به آن دسترسی داشته باشند

موفق باشید
با تشکر از شما
در هر پست لطفا در بالا حالت خطی را انتخاب کنید